Far paletlerimin sayısını inanın bilmiyorum ama Anastasia Beverly Hills ne zaman bir palet çıkartsa paramın boşa gitmeyeceğini biliyorum. Hem pigmentasyon, hem dağılım hem de doku olarak sevdiğim birçok markaların en başında geliyor. Geçtiğimiz sezon çıkan ve beni adeta şoke eden Subculture paleti hariç!

ABH’nin bugüne kadar çıkartmış olduğu tüm far paletlerini almama rağmen tekli far olarak beğendiğim renklerini Z-paletimde topladım. Tekli farlarda yer alan renklerin büyük bir bölümünü paletlerin içerisinde de görüyoruz ancak Soft Glam paletindeki renkleri görünce almamazlık edemedim. Bu palet aslında ABH’nin en sevilen renklerini bir araya getirdiği bir palet olsa gerek çünkü elimin üzerinde swatchladığım bazı renkler hem diğer paletlerde mevcut hem tekli farlarında.

Soft Glam paletinde yer alan Burnt Orange, Tempera, Dusty Rose (Buon Fresco ismi ile) ve Cyprus Umber Modern Renaissance paletinde mevcut. Ancak Mulberry renginin hiçbir paletin içinde  olmadığını ve efsane bir kahve/dut tonu olduğunu hemen ekleyeyim. Yapısı, dokusu, pigmentasyonu, dağılımı şahane.

Bu palet popüler Modern Renassaince paletinin daha yumuşak bir versiyonu. Ahududu kırmızısı ya da terra-cotta yerine, Soft Glam pastel pembeler, sıcak kahverengiler ve şeftali tonlarına daha yakın. Anastasia Beverly Hills’in başkanı Claudia Soare, kişisel Instagram’ında, Norvina’nın annesi olan Anastasia’nın paleti bir araya getiren kişi olduğunu açıklamış. Ülkemizde ABH markasının satışı olmadığı için ben İnstagram’dan sevgili Trendyonair hesabından temin ettim, kendisine bir kez daha buradan teşekkür ederim! Bu tonlarda bir far paleti arıyorsanız kaçırmayın derim!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.